Lietuvos Rover Klubas (LRK)

Istorija:

Idėja įkurti klubą gimė 2005-aisiais metais norint išpopuliarinti šios markes automobilius ir sutelkti bendraminčius i vieną būrį. Kelių iniciatorių dėka pradžioje buvo sukurta tema BitePlius forume, o vėliau bendraminčių grupė suburta į klubą, atrasta daug bendraminčių tiek Kaune, tiek kituose Lietuvos miestuose. Greitai atsirado draugų visoje Lietuvoje. Nuspręsta kartu pradėti bendrą veiklą Lietuvos mastu. Dabar mūsų gretas papildė bendraminčiai iš Klaipėdos, Vilniaus ir kitų miestų. 2006 sausio 18 d. buvo paleistas į gyvenimą naujasis Rover automobilių klubo puslapis bei forumas adresu:

www.rover-klubas.net

www.facebook.com/MgRoverKlubas/

Klubo veikla:

Klubo veikla labai įvairi. Diskutuojam bendromis temomis apie automobilius ir ne tik… Ateityje planuojame dalyvauti įvairiuose automobilių sporto renginiuose, planuojame užmegzti ryšius su kitais automobilių klubais. Mūsų tikslai yra:

Vienyti Rover markės automobilių gerbėjus bendrai veiklai, konkrečių projektų bei idėjų įgyvendinimui;

Sudaryti sąlygas Rover ir MG markės automobilių gerbėjams keistis naudinga informacija;

Populiarinti Rover ir MG markės automobilius Lietuvoje;

Skatinti narių iniciatyvumą, savarankiškumą ir kūrybiškumą, stiprinti jų organizuotumą;

Teikti nariams įvairiapusę informaciją ir pagalbą;

Atstovauti ir ginti narių interesus;

Palaikyti ir plėtoti ryšius su Rover ir MG markės automobilių pardavėjais, servisais ir remonto dirbtuvėmis, taip pat su analogiškais užsienio šalių klubais;

Ateityje klubo nariams suteikti tam tikras finansines privilegijas remontuojant savo automobilį bei perkant detales organizuoti klubo narių susitikimus ir išvykas;

Klubo narių susitarimu klubo Interneto puslapiuose pateikti norimą informaciją, įgyvendinti įvairias idėjas.

Kviečiame visus bendraminčius važinėjančius ROVER bei MG markės automobiliais ir norinčius paįvairinti savo laisvalaikį prisijungti prie mūsų.

Klubo gimtadienis 2005m. vasario 02 d.

Lietuvos Rover Klubo narių susitikimų akimirkos: